REMNANT 2’BILE HANDLER SıNıFı NISPETLE SEMPATIK BIR ERKâN ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’bile Handler Sınıfı Nispetle Sempatik Bir Erkân Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’bile Handler Sınıfı Nispetle Sempatik Bir Erkân Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına dide atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik gayrimümkün, bir erteleme görmezse birkaç kamer sonrasında künde severlerle buluşacak. Bunun kucakin hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler klasından geldi, birlikte ufak bir de sürprizi vardı:


“Best Friends” temellığıyla paylaşılan fragmanımızda, duygusal bir müzik eşliğinde desise boyunca karakterimize zevcelik edecek kapik dostumuzla fecirışıyor, Handler dershaneının elbette bir dubara deneyimi vadettiğine değgin kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere köpek dostumuzun da çatışmalarda nite bir gösteriş üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler dershaneını yeğleme etmesi ciğerin münasebetlerden birisi bile bu sempatik dostumuz evet mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında desise severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir künde olacağı izlenimini veriyor. Bu Siteye Git türlü olup olmadığını birkaç ay sonrasında daim müşterek göreceğiz.

Report this page